Menu

Tellimine

Tellimine

Valides välja teid huvitava toote, saate lisada ta ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate näha kui vajutate paremal ekraani ülaosas asuvale ostukorvi märgile. Sealt saate muuta tellitava kauba koguseid ning eemaldada mittevajaliku toote oma ostukorvist. Peale kaupade lisamist ostukorvi, saate valida kas soovite vormistada tellimust. Peale tellija andmete täitmist ja tarneviisi valikut saate minna edasi maksmise juurde.

Kauba eest tasumine

Makset saate sooritada endale sobiva pangalingi abil. Valikus on LHV ning pangaülekande võimalus. Peale makse edukat sooritamist saabub teie poolt märgitud e-mailile ka arve tasumise kinnitus.

Kauba kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamine toimub omniva pakiautomaatidesse. Tellimuse vormistamisel tuleb valida endale sobivaim pakiautomaat kust soovite ostetud toodet kätte saada. Kauba saabumisel teie poolt valitud pakiautomaati, saabub teie poolt märgitud telefonile või e-mailiga personaalne uksekood, mille abil saate tellitud kauba pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadist saad paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas. Kui seitsme päeva jooksul oma pakile pakiautomaati järele ei lähe, saadetakse pakk tagasi müüjale.

Kauba tagastusõigus

Internetist kauba ostmisel on eraisikust tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastatav kaup peab olema endises seisukorras. Müügilepingust taganemisel kannab asja tagastamisega seotud kulud ja sellega seotud riisiko müüja. Kauba maksumus tagastatakse hiljemalt 30 päeva jooksul alates tagastamisteate jõudmisest müüjani.

Täiendavad küsimused ja info

Juhul kui te ei leia meie toote kataloogist teid huvitavat toodet, siis võite saata päringu e-maili teel ning me leiame lahenduse teie päringule.